| alexandra1111111 a întrebat:

Ce se intampla in cartea "Nu plange sub clar de luna" de Heather Davis? Merita citita? Se cumpara si cu revista Bravo? Este si volumul 2?

Răspuns Câştigător
| LunaAlbastra a răspuns:

Este o carte foarte faina si merita citita. Este vorba despre o fata care se indragosteste de un varcolac. Exista si volumul doi(SOMETIMES BY MOONLIGHT: A NOVELLA), insa doar ebook, pe hartie nu a fost scos inca. Pentru alte detalii intra pe heatherdavidbooks.com. Despre volumul doi nu iti mai pot zice nimic pentru ca nu l-am citit, din pacate... dar sigur si acela merita citit.