| Nicoleta4000 a întrebat:

Hey,buna!happyhappyhappy Ce faceti? Ce animale de companie mai speciale aveti voi? Cat au costat?

Răspuns Câştigător
| 08Yonutz17 a răspuns:

Buna! Poti cauta pe OLX orice animal doresti incepand cu pisicute. Hamsteri. Porcusori de giuneea. Iepurasi. Catei si multe altele le poti lua gratuit! Sunt pentru donatii! Funda?

4 răspunsuri:
| annakarenina a răspuns:

Daca doresti un animal de companie, in magazinele specializate ai o varietate destul de mare. Un caine costa intre 2000 si 3000 lei, un iepure costa intre 50-70 de lei, depinde de ceea ce iti doresti, si mai sunt costurile pentru intretinerea lor... Mancare, cusca, diverse obiecte etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un caine.
Un animal de companie nu trebuie "sa coste mult", ca nu- "de firma" happy iar rasa pentru mine nu prea conteaza, adica "sa fie de rasa" - cum vrea toata lumea.
Pentru mine e important acel animalut pentru ca il iubesc si face parte din familie, din viata mea.
Atat.

| 08Yonutz17 a răspuns:

Fundita?

| Fenna a răspuns:

Eu am un iepuras.Iepuri sunt foarte draguti si daca se obisnuiesc cu tine este si mai bine. Poti sa cauti pe net iepurasi sau alte animale.