| KiryuZero a întrebat:

Hey everybody! In doua zile parintii imi iau un caine rasa Cavalier King Charles, dati-mi idei de nume, ps:mentionez ca va fi baiat!

6 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

KING,cred ca este potrivit, deoarece va purta numele rasei, si in al doilea rand este recomandat de crescatorii de caini ca numele sa fie cat mai scurt. Felicitari pentru alegerea rasei.

| alex0110 a răspuns:

Foarte dragut! Nu vreau sa te influentez. Poftim acest site: http://www.animale.ro/nume-de-caini. Poate te va ajuta

| Eliene a răspuns:

De ce sa nu ii derivi numele din rasa? Ce ai spune de King...sau de Charles, Charlie? Le-am vazut fetisoara si cred ca suna dragut sa strigi un caine cu fetisoara asta cu unul dintre numele de mai sus.

| Mahmurul20 a răspuns:

Lupu poti sa-i spuihappy

| kHaLiF a răspuns:

Bondarul... Bondarul Urecheat laughing

| caro2 a răspuns:

Charlie ar fi dragut.