| Robert_George_2001 a întrebat:

Hey Hey TPU! Îmi puteți da niște sfaturi utile pentru îngrijirea porcușorilor de Guineea?

FUNDĂ!

3 răspunsuri:
| Bogdan201739 a răspuns:

Ai aici toate detalile
http://casa.acasa.ro/......-8262.html

| Creepygirl2002 a răspuns:

Da am avut si eu.Pai daca poti sa ii iei o casuta din lemn sau ceva de genu ca lor le place mult sa stea ascunsi.Si puneam un pampers sa doarma pe el in casuta.In cusca sa pui fan si mai pui ca niste pastile care absorb umezeala dupa ce isi face nevoile.Pe langa mancarea de la pet shop dai sa roada legume, niste salata care e f buna si iarba si nu uita un bol cu apa.Mereu ma duceam in curte sa ii iau iarba proaspata.App ai grija ca daca il pui in pat iti poate roade fetele de perna si plapuma laughing)) O zic din proprie experienta laughing). Sper ca te.am ajutat happy