| SkizoMetal a întrebat:

Hey! Îmi puteţi da şi mie câteva idei de nume pentru un pui de căţel micuţ, negru, drăguţ şi pufoşel? puppy dog eyes
Mulţumesc anticipat.

14 răspunsuri:
| AndiNyctophilia a răspuns:

Hellhound laughing

| SkizoMetal explică (pentru AndiNyctophilia):

Perfect, bre! Să-mi aducă aminte de tine, nu? laughing

| AndiNyctophilia a răspuns (pentru SkizoMetal):

Daa :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Alege numele și gândindu-te cum va arăta la maturitate. Dacă se face dulău mare, n-o să-i spui Toto sau Fluffy! Dacă e o rasă mică, n-o să-i spui Cezar sau Nero!
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/ O să-ți placă. Iar ca să vezi câinele meu, Kory, intră aici și scrie-i numele la căutare http://zinnaida.ro/!

| xBya a răspuns:

Pongo
Toto
Nice
Blacko
Nero

Răspuns utilizator avertizat
| SkizoMetal explică:

Nu mă aşteptam să răspunzi tu la întrebarea asta. Dar recunosc, Ciumafloc e prefect. rolling on the floor

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru SkizoMetal):

Tocmai de asta am şi răspuns.batting eyelashes E numai bun pentru... jăvruţă. laughing

| Laaaaaaaaaw a răspuns:

Http://www.animale.ro/nume-de-caini
Uite aici :-* ce nume vrei tu.
Baietel sau fetita? :o3 ♥

| SkizoMetal explică (pentru Laaaaaaaaaw):

Aww. Mersi. :*
E băieţel. puppy dog eyes

| Laaaaaaaaaw a răspuns (pentru SkizoMetal):

Sa-ti traiasca ♥. :*

| SkizoMetal explică (pentru Laaaaaaaaaw):

Mulţumesc. :*

| UnAnonimFaraNume a răspuns:

Blackie, Rex, Felix. Mie personal acestea imi plac big grin