| YoCookieMonster a întrebat:

Hey! Pt cei care joaca Howrse, de unde pot cumpara punctele de imbatranire? Am mare nevoie deoarece nu doresc sa astept o zi pana cand imi fata iapa.

10 răspunsuri:
| Tzitzi12 a răspuns:

Asculta, puctele de imbatranire nu le cumperi ci le castigi, du-te la Provil>Obictivele mele si completeaza pe acolo

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns (pentru Tzitzi12):

Cu toate ca numele nostru e identic" nu sti ce faci! Eu am 260 zile aproape pe howrse si nu am de gand sa fiu contrazisa fiindca punctele de acum se pot cumpara cu si prin permise datorita noilor functionalitati! http://www.howrse.ro/jeu/news?id=47#47 aici vei putea da mai jos pentru noutati!

| Frumushka a răspuns:

Since n stiu cum dar plzzz spune-i si mie cum ai imperecheat iapa ca n stiu

| YoCookieMonster explică (pentru Frumushka):

Daca ai si mascul, acolo unde iti arata reproducere dai clik, si dai pe monte private. Iapa va primi cererea si astfel se vor imperechea.Trebuie sa astepti 8 luni pentru ecografie si dupa inca 2 luni de la ecografie, timp in care manzul se va naste

| Frumushka a răspuns (pentru YoCookieMonster):

Aha mersihappy

| AtateaConditii a răspuns:

Le poti cumpara prin permise.

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns:

Good friend''shappy, pai ai putea sa cumpero 10 puncte cu un permis(cel mai mic sad ) sau doamne,"mai poti astepta 1 zi! In fiecare noapte iti da 2 puncte! S-au daca esti mai'ii grabita te ajut eu cu un cadou! Numele meu d"p howrse e Stefya! O zi buna...

| TimeeaTim a răspuns:

Imi spui si mie contul tau ca sa-mi pot face cont ce cere sponsor si nu am pe nimeni?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TimeeaTim):

La sponsor poti sa scrii google merge de fiecare data cand faci cont

| andreeaelena33 a răspuns:

Punctele de îmbătrânire nu pot fi cumpărate.Se câștiga de la îngrijirea unui cal, cornul abundentei, de la obiective sau câștigi 2 puncte de îmbătrânirea a 2-a zi.