| anonim_4396 a întrebat:

Cine joaca Howrse? Stiti cumva in ce fel pot face rost de permise si puncte de imbatranire?

13 răspunsuri:
| TheAnswerMan a răspuns:

Dami si mie plz numele tau

| PandaGirl98 a răspuns (pentru TheAnswerMan):

Numele real? Monica...sau id?

| AtateaConditii a răspuns:

Punctele de imbatrnire se pot face prin permise si permisele prin sms la 1288 cu textul CODE si iti dau un cod si il bagi acolo la howrse.>)

| alexe1 a răspuns (pentru AtateaConditii):

Trebuie sa dai bani reali pe permise

| numeleastanuepublic a răspuns:

Permisele se platesc cu creditele de pe tel da mesaj la 1288 cu text CODE si bagi codul! funda?

| Slendăriț a răspuns:

Permise si Puncte de Imbatranire
Daca vrei sa faci rost de permise poti intreba la Despre Joc pentru a afla mai multe.
Eu stiu mult mai multe doar ca mai bine discutam pe joc.
Cum te numesti acolo? Eu SecretA
Poate vorbim.Adauga-ma la prieteni si mai discutam.

| PandaGirl98 a răspuns:

Aaaa! Am inteles. Tot PrincessMonique98

| TheAnswerMan a răspuns (pentru PandaGirl98):

Dar spune ca nu existi
vreau sa imi fac niste conturi
si scriu ca tu mai invitat in howrse

| PandaGirl98 a răspuns (pentru TheAnswerMan):

Nu mi-am facut contul de mult tip si poate de asta...

| Vancea_Vivien_1998 a răspuns:

Pai eu stiu permise dar puncte de imbatranire nu. Daca ai 50 de zile vechime poti sa iti cumperi un permis cu rezerva de equus.Am incercat si azi dar cred ca numai odata merge.

| Iancu_Adrian_1990 a răspuns:

După cea de-a a 50 a zi pe Howrse, puteţi obţine un permis cu 20% din rezervă la fiecare 30 zile de joc.
cand vei avea 30 de zile vechime o sa poti omora caii altor jucatori cu varsta de 30 ani dar poti face asta doar odata la 30 de zile

| LucyndaBianca a răspuns (pentru Iancu_Adrian_1990):

Cum adica sa " sa poti omora caii altor jucatori "?
Tu asa obti premise?

| ElenaMaria11 a răspuns:

Poti sa faci rost de puncte de imbatranire avand un nor.Sau cu permise.
Sper ca ti-am fost de folos.