| EmiliaNitu a întrebat:

Hey.Puteti sa imi spuneti si mie ce pot sa fac cu cateleul meu? Are 5 luni iar acum 3 saptamani si-a terminat vaccinurile.Acum 2 saptamani am inceput sa ies cu el afara cate 20 de minute, la ore fixe.Dar problema e ca pana acum nu a facut deloc afara si parintii mei au spus ca intr-o saptamana daca nu face afara il dau. AJUTOR

1 răspuns:
| wpAbby a răspuns:

Ciudati parinti, dau bani pe un caine si dupa il dau, ma rog.NU POTI OBLIGA UN CAINE SA ISI FACA NEVOILE CAND VREI TU.Il scoti cand se trezeste, dupa ce mananca si bea apa, dupa ce te joci cu el si poate si o plimbarica de seara sa traga aer.