| CuTup3u a întrebat:

Dupa o lunga perioada de pauza am inceput sa ma duc iar la o fata sa fac dragoste cu ea, prima data m-am terminat repede, maxim 2 minute si am zis ca s-a intamplat o data nu e nici o problema, dupa o saptamana m-am dus iar la o fata si la fel, m-am terminat foarte repede, spuneti-mi va rog o solutie sa scap de aceasta problema ca ma simt naspa fata de partenera, ori ce solutie e de ajutor, fac mereu protejat...

Va rog sa imi spune-ti cum sa scap de asta, sunt sigur ca multi au avut problema asta. Multumesc!

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Prolong sau ejaprevent
sprayuri pentru prelungirea actului, adica pentru intarzierea ejacularii

| neutrino a răspuns:

Dupa o ucenicie la locul de munca de circa un an, ai tot dreptul sa speri ca-ti dublezi acest timp.

| cristimihailov a răspuns:

Prima oara scoti dopul.
Mai exista si o a doua oara. Astepti jumatate de ora si reincepi.

Sau porniti cu un oral.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Prima varianta ar fi sa faci o laba inainte sau sa faceti oral sa-ti dai drumul si apoi sa faceti sex sau sa bei vin inainte. Daca nu merge nici o solutie sa te duci la doctor sau sa iei pastile.Dar asa stiu ca vinul sau energizantele ajuta! Succes!

| bbu2eugen a răspuns:

Ia o mai usor cowboy "laughing

| ImNutellingYou a răspuns:

Se numeşte ejaculare precoce, nu e o ruşine. De multe ori poţi încerca anumite modalităţi prin care să stopezi lucrul acesta cum ar fi atunci când simţi că îţi vine să ejaculezi, strânge cu degetele capul penisului, astfel încât să se creeze un disconfort uşor iar ejacularea să fie întârziată, iar tu să te bucuri de momente prelungite de plăcere. Dacă nu funcţionează nicidecum atunci ar fi cazul să încerci anumite creme care să reducă sensibilitatea penisului, întreabă la farmacii de climax control, e un medicament eficient care tratează ejacularea precoce în cele mai multe cazuri. Baftă happy!