| anonim_4396 a întrebat:

Hey! happy
stie cineva cum pot face credite reale pe imvu fara sa platesc?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut si eu imvu, dar doar pentru ca am vazut ca poti modifica incaperile si sa creezi " lumi " ca sa zic asa laughing
Despre credite reale fara bani, nu stiu daca ar fi asa de prosti sa te lase sa faci asta. pentru ca s'ar afla si nu ar mai avea profit.hee hee

| Symonel10 a răspuns:

La a ||-a pagina a meniului de la IMVU, in ultima casuta scrie''Free Credits''. Apesi pe acela si faci diferite "misiuni". O sa primesti credite garantat.