| RoxanaAndreeaBianca a întrebat:

Hey TPU!

Cum pot sa fac credite reale pe imvu? fara sa platesc dau Funda + Vot

3 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Buna.

Pai...eu m-am uitat la niste video-uri si.nu stiu cum sau exact ce am facut dar mi-a dat 276 de credite reale. Tare nu?big grin

Uita-te si tu la niste video-uri de la ei si poate iti da si tie:p

| xR3fR3Shx a răspuns:

Iati Proxy Switcher. Urmareste tutorialu. Dupaia te conectezi cu Proxy switcher la un IP din america si poti sa completezi oferte din america. Crede-ma e full de oferte. www.imvu.com/offers (dar numai dupa ce ai instalat proxy switcher si te-ai conectat la un IP din AMERICA. Funda?! :3