| randy34 a întrebat:

Hey! Stie cineva cum pot sa imi fac fms +9 in metin2ro fara sa esueze niciodata? Am fmsul +5 dar parca mi-e frica sa-l fac +6,+7,+8,+9.

11 răspunsuri:
| Marijuana187 a răspuns:

Incearca cu blessuri, sau metale magicehappy. sau fa run-ul in DT ca acolo in ultima camera e un blacksmith care face armele sau armurile si au sansa 90% sa nu esueze! Asa se poate facebig grin FUnda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte simplu baga-l cu bless daca ai bani sau fa-ti rost de hack ori da-mi contul daca esti pe Gemini )):

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu trebuie sa aive pgm intr 20-30 ai nev si de bless pergament si fa run si sa vezi ca mere +9

| GmVenNo a răspuns:

Salut randy34!
Daca ai fms+5, arunca-l de 5ori pe jos si aduna-l repede, pune-l pe fierar si dai pe (nu vreau sa fac la +) de 5 ori, a sasea oara il pui si dai repede acept ca vr sa-l faci +6 in timp ce alergi

| randy34 explică:

Apropo am facut fms +7 dar m-am plictisit de joc

| randy34 explică:

Multumesc mult pentru toate raspunsurile in special cel al lui Cristiann am reusit cum se zice in metin (sa fraieresc) pe cineva si cu fms +6 am reusit sa fac rost de unul +9 mult mai puternic.Desi cel +6 avea paguba medie mai mare (23%) si peguba cumpetentei (-9%) iar cel +9 o are paguba medie (10%) si paguba ompetentei (3%).

| anaana2323242 a răspuns:

Pai... Il faci + o data pe zi. exemplu:azi l-ai facut +6.maine fal+7, poimaine+8 si tot asa cate 1+ pe item in fiecare zi...eu mi-am facut guisarme+8

| Florin_4622 a răspuns:

Cu pergamente

| Florin_4622 a răspuns:

Ba metin2ro e virusat

| Alecs500 a răspuns:

Daca vrei sa nu-ti esueze dai de zece ori pe fierar si de fiecare data dai anulare a zecea oara dai ok sda repedelaughing

| valy2012 a răspuns:

Ei ce sa zic de dimineata pe un ch cum ar fi ch2 sau 3 nu conteaza dar eu sunt pe rosu bagati ce vreti nu conteaza unde map1, map2, etc. doar sa aveti grija.cand fierarul nu se scarpina cu ciocanul atunci sa il bagati si daca aveti si vraja karma(o poti lua de la femeie batrana cand ai ghinion)iti reuseste. Uitati un exemplu in dimineata asta mi-a reusit rib+9 de la+4 happywinking