| bizan a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai esueze cc la metin2ro? FUNDA + VOT!

4 răspunsuri:
| alexsker a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi dupa site Legatura Concentrata...Bagi una de aia inainte de cc si gata! Bafta!

| Marshal2118 a răspuns:

Ce ii cc?

| VisanTeodor a răspuns:

Te duci la medic sau cum ii zice aluia cu plantele, te duci cu o floare kaki si o dai si iti 100 portiuni de concentrare.

| Attitude97 a răspuns:

Pentru ca cc-ul sa fie 100% citit trebuie sa iei de pe site Legatura concentrata, ea mareste sansa pana la 100% ca cartea sa reuseasca la citit, dar ea se ia numai cu JD, si ca sa ai JD trebuie mai intai MD-uri, 1MD=IJD! Funda, multumesc!