| yully a întrebat:

Hey. Sunt din Ploiesti si as vrea sa stiu si eu unde as putea face un curs de fotografie, dar care sa nu fie doar pe perioada verii.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E in orasul ploiesti in centru un curs dar e cam lung vei face multe tururi ca sa faci pozetongue vezi ca trebuie sa scrie sus AGIL

1 răspuns:
| cncfpa a răspuns:

Pentru cursuri poti vizita http://www.cncfpa.ro - gasesti cursuri din peste 50 de orase in peste 100 de meserii, de la peste 60 de furnizori de formare profesionala. Poti compara preturile, conditiile etc, poti descarca suporturi de curs sau teme de pregatire.