| mikypiky a întrebat:

Hey TPU!
Acum a sunat o fata sa imi dea un caine si mami a acceptat, dar tati nu si este suparat pe mine si nu stiu cum sa il impac cu ideea.
Nu prea vrea...
Va rog sa ma ajutati!
Mersi!

Răspuns Câştigător
| ıllıllı KaTyıllıllı a răspuns:

Nici tatal meu nu a vrut sa imi ia catel car mami a vrut si asa ca am luat iar cu timpul tatal meu a ajuns sal iubeasc:X...acum catelusul meu are 2 ani se se numeste toffy si cel mai mult il iubeste pe tati (tocmai pe cel care nu l-a vrut... off! sunt geloasabig grin)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, am patit-o, parinti mei nu erau de acord pentru un perus care il cumparasem, si erau suparati.
a treia zi le-a mai trecut si cu zilele l-au iubit, aveam doi si nu vroiau. Lasa-l pe tatal tau in pace trei zile si va fi bine, mai lingusestel, plz fundita. A da pe papagal il cheama Miky, Mikyloi. e cel din poza mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti face griji!

| dany_3081 a răspuns:

O sa accepte
asa e si tata
nu vrea dar cand o sal vada ce scump si frumos si cand se va lingusi catelul pe langa ei o sa vezi ce o sa se ataseze tatal tau de el ia-l ca un catel iti face viata mai frumoasa baftaaa! bundulitza!