| mikypiky a întrebat:

Hey TPU!
Acum am primit un telefon cum ca voi avea un caine, dar tati nu prea vrea, ba chiar s-a suparat pe mine si nu stiu cum sa-l impac.
pare ca nu ii convine...
Va rog mult sa imi spuneti cum sa il impac pentru ca eu vreau un caine!
Multumesc!

4 răspunsuri:
| SMTHING a răspuns:

Bună,...

Trebuie să-i arăţi că eşti responsabilă şi poţi avea grijă de câine.
Dacă stai la bloc e mai dificil să îl convingi. Încearcă totuşi şi nu fi sâcâietoare.

Baftă!

Ellz; x

| ıllıllı KaTyıllıllı a răspuns:

Nu iti face griji cand va vedea cat de frumos si de jucaus o sa il adore pur si simplubig grin

| Doddel a răspuns:

Si de ce este suparat? daca nici tu nu stiai ca vei avea un caine? ii explici vezi daca se obisnuiste cu cainele daca o sa-i placa pana la urma

| Angie12 a răspuns:

Aratai fata de catelusi prostut, si spune-i ca vrei un caine, si nu uita vara plans, vorbesti normal, sper ca ti-am fost de folos, te rog fundita