Întrebare recomandată | MarioAndrei28 a întrebat:

Am 2 perusi si nu reusesc sa-i dresezsad. Ce sfaturi imi dati? Funda! big grin XD

Răspuns Câştigător
| RaZwAn2OO3 a răspuns:

Du-te la un veterinar și întreabă sau caută pe net sau youtube un tutorial
winking

8 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Eu am avut 2.
Cu masculul ma intelegeam dar cu femela, parca era salbatica.Pe mascul il puneam pe deget, il dadeam baiatului meu care acum are 5 ani, il puneam pe umar sau ii ciripeam, la propriu vorbind si el imi raspundea.Ea nu avea nici o treaba.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Du-te la un dresor, cred ca exista. Sau se poate si cu youtube.

| Kyılε a răspuns:

Ii lasi asa.

| SorinaSuciu a răspuns:

Du-i la cineva care se pricepe. si eu am aut doi perusi si niciodata nu u vrut sa interactioneze cu mine pentru ca interactionau intre ei laughing) cred ca gasesti tutoriale e youtube dar merita sa mergi si la un veterinar prieput

| alexandralenuta2001 a răspuns:

Cauta pe youtube sau pe un site despre dresaje si sunt sigura ca o sa gasesti mult noroc! 1

| abcd123ab a răspuns:

Youtube

| abc123abc a răspuns:

Tutoriale pe youtube