| Bixx a întrebat:

am comandat din greseala cred ca acum 2 luni am comandat din greseala o carte de la READER'S DIGEST. o mai pot returna?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

M-as mira sa-ti returneze si ei banii chiar dac'ai fi trimis-o dupa numai 2 zile! Au o politica de marketing f. agresiva si foarte aproape de inselatorie. Doar ignorandu-le ofertele de "marele premiu " si necomandand, dupa cativa ani am reusit sa scap de ei! Preturile cu care-si vand cartile sunt exorbitante in raport cu continutul multora dintre ele. Numai bine!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel mult o puteai returna în maxim 10 zile de la primire!
Pa, pa.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Din moment ce ai platit-o si ai ridicat-o de la posta - Nu.
Puteai sa faci comanda si eventual sa nu mergi s-o ridici.

| faranume a răspuns:

Nu, sorry

| xilotto a răspuns:

Ceao. Daca ai primit avizul in posta, nu te duce la posta sa ridici coletul il va retrimite posta pentru tine. Daca ai ridicat coletul te duci la posta si iti va face un aviz de retur. tongue