| sysop01 a întrebat:

Azi am facut o greseala si am trimis la Reader's Digest plicul cu DA si am citi pe blog si pe TPU ca este o escrocherie ce pot sa fac sa scap de ei pot sa trimit coletul cu cartea inapoi!
Funda!

2 răspunsuri:
| FataTPUpunctRo a răspuns:

Fa tot posibilul sa scapi, este o escrocherie in adevaratul sens al cuvantului!happy

| lunathemoon a răspuns:

Pai...nu stiu daca e un raspuns bun, dar si bunica a facut metoda asta si mai e una:1. trimite o scrisoare de scuze si ca nu vrei 2.cauta informatii sau contacte reader`s digest si suna acolo sau trimite un mail. succes daca ma asculti! sper ca te-am ajutat sysop01! pa!