| anonim_4396 a întrebat:

Am comandat din greseala un pachet pe Reader's Digest. Daca nu il ridic de la Posta pot pati ceva grav? Ei imi tot vor trimite pachetul pana il voi ridica(adica peste 10 zile)?

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu patesti nimic! --- este o firma care a ametit cu castiguri iluzorii o multime de oameni in scopul de a cumpara de la ei. Nu te mai incurca cu ei!--- mult timp de aici inainte, te vor "bombarda " cu pliante cum ca ai putea fi " marele castigator "!

| DraGfirE a răspuns:

Ai face bine sa-l platesti ca daca nu poate te trezesti cu firma pe cap.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU patesti nimic. Coletul se trimite inapoi dupa 10 zile. Daca cumva nu se trimite dupa 10 zile si primesti vreo notificare de plata, nu o achita si trimite-le un email in care le spui ca ai primit o notificare de plata dar ca tu n-ai ridicat coletul. Apoi vei primi acasa un plic in care ti se zice ca s-a primit coletul inapoi. Eu tot asa am patit si asa am facutwinking.

| schajuman1344 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc tuturor pentru raspunsuri. Bine ca nu voi pati nimic.winking

| schajuman1344 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi dai te rog id-ul tau ca sa vorbim in detaliu.