| xLionel a întrebat:

Am o mare problema... deci am 2 hamsteri pitici rusesti si astazi le-am schimbat rumegusul. Din neatentie am pus rumegus de brad si hamsterii nu vroiau sa stea in el deloc dupa mi-am dat seama ca nu este bine si am scos tot din cusca am dezinfectat-o si in loc de rumegus am pus niste carpe curate. Acum vad ca se simt foarte bine si nu mai incearca sa iasa din cusca...
Credeti ca pot patii ceva daca au stat 1 ora si 30 min. in cusca cu rumegus de brad?
Dau funda big grin

2 răspunsuri:
| Alynn98 a răspuns:

Fii fara griji ca nu patesc nimic.

| RinLex a răspuns:

Nu cred ca ar putea pati ceva!