| anonim_4396 a întrebat:

am o problema. De fapt nu eu, ci prietena mea. Nu stiu unde a apasat si i-a disparut bara aceea de sus de la Google unde iti apar site-urile ( chestile acelea cu http://www.TPU.ro/aduaga-intrebare de ex. ), nu stiu cum se numeste. Spuneti-mi va rog urgent cum se rezolva o problema de genul asta este chiar prima bara unde sunt si sagetile. Mentionez ca ea are Windows XP. Urgent. Fundtiza la primul raspuns care ma/o ajuta :):):):) PWP :*

6 răspunsuri:
| Eva a răspuns:

F11 merge si la Mozilla si la Explorer.

| Raduku_1530 a răspuns:

Spune-i sa apese F11 si gata ii merge. fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-s bune de nimic F11-urile

| Alex_9631 a răspuns:

Depinde de browserul care este folosit.
Chrome- apasa CTRL+Shift+B
Mozilla -n-am gasit sa se poata scoate
Iexplorer- click dreapta(nu pe pagina alba)pe margine si bifeaza "favorites tab"

| Ionut4895 a răspuns:

Pai apasa click dreapta acolo unde trebuie sa fie bara aia si apesi acolo pe bara de navigatie. Funda?

| Silviu123456 a răspuns:

Poi dai click dreapta acolo sus unde trebuisa sa fie bara si apare acolo bara de navigare si o bifeziwinking