| Lale_2033 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor. nu stiu pe ce am apasat, dar cert e ca acum nu-mi mai apare nimic scris pe bara de start. puteti sa imi spuneti cum sa fac sa revina totul la normal? ms.inca ceva, bara acea albastra inca o am, dar a disparut tot ce era pe ea

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa afisezi ce vrei pe bara de start asa: Start(sau My Computer) /Control Panel/Taskbar and Start Menu/Taskbar si la Current Items bifezi ce vrei sa ai pe bara de start si de la Behavior bifezi optiunea Always show si dai OK. Succes!

| sinblade27 a răspuns:

Click dreapta pe bara dai toolbars quick lounch in xp
trebuie sa caut si echivalentul pentru win7

| Antonia90 a răspuns:

Buna! happy
apasă pe f11.
o zi bună! happy

| Antonia90 a răspuns:

Scuze nu e bun ce ti-am dat eu.(sa apesi pe F11)
Aceeasi problema o am si eu straight face
Si habar nu am cum sa o rezolv crying.
Daca reusesc sa o rezolv o sa-ti spun si tie happy
O zi buna! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil se rezolva cu un restart al pc-ului.

| dragutza29 a răspuns:

Apasa pe F11