| anonim_4396 a întrebat:

Am un bichon havanez de 3 luni. Azi l-am lasat in curte sa isi faca nevoile. Si a mancat ceva. Nevoile unei pisici. Si a mancat de 2 ori sad Ce se poate intampla? De ce se poate imbolnavii? sad Fundita raspuns urgent!

4 răspunsuri:
| maria89nic a răspuns:

De fapt, dacă respectiva pisică a cărei fecale a mâncat avea paraziți intestinali, îi va lua. Mergi la veterinar.

| stlucian a răspuns:

N`are nimic.Se mai intampla.
In cel mai rau caz o sa dea in "pisicism"adica nu o sa mai fuga dupa pisici big grin

| Deliuta44 a răspuns:

Am si eu un bichon de 4 luni care a mancat dar nu a patit nimic

| Adinutzza2013 a răspuns:

Nu pateste nimic, stai, linistita ca si eu am cateii la tara si de multe ori s-a intamplar sa manance fecalele pisicilor. Nu iti fa griji! Te pup