| mariageorgiana1989 a întrebat:

Hey TPU.As dori sa adopt o pisicuta.sunt din judetul gorj.si sunt o iubitoare de animale.ma poate ajuta cineva? ieri pisicuta mea a fost calcata de o masina si vreau sa adopt o alta.va rog sa ma ajutati.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Narfundo a răspuns:

Nu iti mai lua alta.Doamne... mereu le-am considerat dragute dar sunt pline de boli, parul ala al lor care iti ia aieru. Sfatu meu e sa nu iti mai ei

| Teodoora a răspuns:

Http://www.facebook.com/pisici
incearca aici! dar te rog mult, ai mai multa grija de pisicuta. :(

Răspuns utilizator avertizat
| IuliaDunduc a răspuns:

Daca nu ai primit intre timp, eu am o pisicuta si un motanel de 2 luni. Tel.: 0746969175