| Andreea-Georgiana_Diaconu_1990 a întrebat:

As dori si eu o pisicuta, de preferat sa aiba pana in 2 luni.Sunt din judetul Sibiu.Ma poate ajuta cineva... ofer fundahappy

5 răspunsuri:
| biwltyad a răspuns:

Gasesti aici cum exact cum vrei http://www.adoptiipisici.ro/cat/sibiu/

| Andreea-Georgiana_Diaconu_1990 explică (pentru MrAnonymus):

Nu imi este de ajutor
sad

| MrAnonymus a răspuns (pentru Andreea-Georgiana_Diaconu_1990):

Daca nu sti sa cauti

| Andreea-Georgiana_Diaconu_1990 explică (pentru MrAnonymus):

Sunt vechi postarile si la orice anunt ai suna iti spune ca nu mai este disponibil....stiu sa caut, dar nu am gasit inca un anunt valabil