| Robert_George_2001 a întrebat:

Aș vrea să adopt un câine știți vreun adăpost de câini în Brăila? Am căutat și pe Google Maps și nu am găsit niciunul.Stiți cumva voi?

FUNDĂ!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Langa gara Lacu Sarat. In sat.

| xXVranceaXx a răspuns:

Iti ofer doua adoposturi din afara Brailei si acele sunt: Adapostul Lacu Sarat sau Adapostul Unirea. Lacu Sarat e mult mai aproape de Braila fata de Unirea. Pagina de Facebook (Adapostul Lacu Sarat): https://www.facebook.com/Adapost-Lacu-Sarat-Braila-1461032637496099/