| An0nIm007 a întrebat:

tpu...as vrea sa adopt un caine bun de paza si de rasa...
Va rog frumos daca stiti pe cineva, daca aveti sau daca stiti un site despre adoptat caini sa imi spuneti (Stiu ca pot sa scriu pe google doar ca nu gasesc ceva de rasa..cum ar fi rotwailler sau ceva de genu!)
Multumesc!
Dau

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Cainii buni de rasa si de paza nu se adopta, se cumpara.
Se adopta cainii abandonati, dar nimeni nu abandoneaza caini bui de rasa si de paza.
Nimic in viata nu e gratis, ori platesti ori adopta unul de talie mare...
Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| cainiderasa a răspuns:

Cumpara de pe olx,dar ai grija sa ii vezi parintii. Poti sa iti iei:ciobanesc german,ciobanesc malinois,rottweiler,doberman,caine lup cehoslovac, pitbull, dog argentinian, bulldog american, etc.