| anonim_4396 a întrebat:

Care nume este mai frumos pentru un catelus baiat:
Bijou sau Thor?

Răspuns Câştigător
| Random123456 a răspuns:

Cand spun Bijou ma gândesc la un catelus mic, probabil un chihuahua sau un bichon, iar camd spun Thor ma gândesc la ceva mare, un ciobanesc, un husky; Totusi, depinde de catel. Daca e rasa blanda, gen labrador, shiba inu etc merge Bijou, daca e putin mai energic si nebunatic, Thor sa fie! happy Il vezi si cum e de mic.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de rasa.
Daca e bichon sau in general un catel de talie mica eu l-as vedea mai degraba Bijou.
Pentru unul mai mare as vedea Thor.

| AntoniaRules a răspuns:

Thor.Bijou inseamna "diamant sau bijuterie" in franceza.

| Andreivladcarnatu22 a răspuns:

Depinde ce catel este, Thor cred ca e ce mai dragut, mai ales ca atunci cand e mic e amuzant sa il strigi Thor, iar cand e mare, numele Thor inspira putere laughing

| TheDrink a răspuns:

Pune numele Milmoi.