| mishalovesyou a întrebat:

Imi iau bichon maltese si e baiat ce nume sa-i pun bijou sau pufi?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| xXMomo185 a răspuns:

Bijou e cel mai scump nume pentruun bichon big grin pls funditahappy

9 răspunsuri:
| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Cu siguranta bijou, pufi mi se pare un nume pentru cei care nu au imaginatie dar bijou e foarte dragut mai ales pentru un bichon

| larrii a răspuns:

Bijou :d pare mai original

| YoYoJuSt4U a răspuns:

Pune-i numele bulgaras.O sa fie super cand o sa il trigi:Bulgaraaaas, hai la mama! Si o sa-i steie bine mai ales daca are blanita pufoasa si e alb.

| EdiT a răspuns:

Pufi. asa il cheama pe catelu meu laughing

| faaalyoana a răspuns:

Pai cred ca :bijou. Vezi ca rasa bichon este o rasa foarte pretentioasa la capitolul Sanatate.Sa ai grija de el.

| Sonniiaa a răspuns:

Pufoshenieeee :X

| Vคмριяιţá a răspuns:

Sau poti sa ii zici Malty sau Malette
sau Bymarto.Pe bichonu meu il cheama Naby. Poti sa ii zici Babybig grinbig grinbig grin
sau Bijou.Sau Whity

| babykaramela a răspuns:

Bijou
pufi e prea comun si banal

| Lillyyyy a răspuns:

Eu as ofta pentru Pufi. :X