| Ahdfgwefggsfgdd4553 a întrebat:

Hey,TPU cat costa analizele pentru angajare?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Costa in jur de 120-150 lei dar ai dreptul sa ceri factura si bon si sa ceri angajatorului decontarea. Daca nu trebuie sa faci testul psihologic poate este mai putin. Faci o copie dupa factura si bon. http://www.avocatnet.ro/......8%9Bi.html

| cevdet a răspuns:

Depinde unde le faci. Laboratoarele au preturi diferite, cu diferente mari intre ele. Ar trebui sa te interesezi direct la cateva.

| geonis a răspuns:

Depinde unde te angajezi și de la caz la caz, deoarece în majoritatea cazurilor firmele au contract cu cabinetele medicale care îi tin evidentele dosarelor medicale. Dar în general totul te costa de la 20 lei la 55 cel puțin...