| FoxyFox19 a întrebat:

Hey TPU!big grin De unde pot lua soareci dansatori in zona Pantelimon? Am succes daca ma duc in Obor? Astept raspuns urgent pentru. ca vreau sa cumpar maine. Merci anticipat!:X

Răspuns Câştigător
| backback a răspuns:

E un real pe undeva prin zona statiei de metrou dristor nu stiu explicit unde dar am vazut acolo astazi soricei dansatori.Dar as recomanda mai intai sa te documentezi despre ei.Pret 15 lei

| FoxyFox19 explică (pentru backback):

Multumesc,deja am luat, m-am documentat si am si soarce gestantlaughingMerci oricumkiss

| backback a răspuns (pentru FoxyFox19):

Ce tare happy ma anunti si pe mine cand fata?

| FoxyFox19 explică (pentru backback):

Desigur,daca si doresti cu atat mai bine(doar gandul ca poate sa faca 14 pui ma ingrozestelaughing)

| backback a răspuns (pentru FoxyFox19):

Pai de asta vroiam sa imi si spui cand fata ca as vrea si eu unul rolling on the floor si am av si eu o hamsterita gestanta si a fatat 10 puisori happy

| FoxyFox19 explică (pentru backback):

Pff,acum e in timpul nasterii si 3 au murit.De,prima sarcina, asa se intamplasad.Sa speram ca nu o sa moara toti>:Xsad

| backback a răspuns (pentru FoxyFox19):

Ofsad mie mi-au murit treptatsad si dupa o saptamana a murit mamica din cauza strsului

8 răspunsuri:
| FoxyFox19 explică:

Din pacate au murit toti, unii erau embrioni altii semanau a soareci.Cred ca a fost mai mult un avort.I-a mancat peste noapte pe totistraight face.Eh, acum a fost si o mama prematura, urmatoarea sper sa fie mai bine:X