| amdr001 a întrebat:

dau funda! stiti cumva unde pot gasi de cumparat un beagle pui? un pet shop, sau daca are cineva de vanzare si cam cat stiiti ca ar costa intr-un pet shop? unde sunt pet-shop'uri in iasi? big grin in afara de mall, carrefour... dar vreau sa fie rasa pura

Răspuns Câştigător
| hey97 a răspuns:

Eu ador rasa asta de caini te ot ajuta intra aici:http://www.cateidevanzare.info/iasi/beagle/
P.S:nu cumpara din mall k sunt mai scumpi si nu sunt ingrijiti bine

| amdr001 explică (pentru hey97):

Multumesc mult! insa nu stiu daca inca e timpul sa imi iau un caine... chiar daca am intrebat asta deja de unde sa imi iau caine straight face pentru ca acum 2 luni mi-a murit catelusa mea care avea varsta de 5 ani jumate... nu stiu, tu ce ai face in locul meu? dupa ce perioada de timp ti-ai lua alt catel? si de ce? straight face sunt derutata rau de tot dupa pierderea acelei cateluse straight face multumesc oricum happy iti dau funda daca raspunzi si la intrebarea asta laughing

4 răspunsuri:
| hey97 a răspuns:

Eu personal mi-as lua deoarece m-asi obisnui cu ea in casa.cand vin de la scoala sa vad ca nu mai e nimeni care sa latre, sa se joace mi-ar fi SOPER GREU.Iti sugerez sa iei mai ales ca eu nu pot sa imi iau caine si as da orice sa m unul macar tu sa ai noroc de inca unul happyhappy:*

| amdr001 explică (pentru hey97):

Multumesc! si imi pare rau ca nu poti happy

| aldaren a răspuns:

Poti afla pretul si locatia aici: http://catei-pisici.blogspot.ro/search/label/Beagle