| Debby2409 a întrebat:

Este tarziu sa ma apuc de balet la 12 ani jumate?
Precizez ca sunt fata, am 1.63m,38 kg,am picioarele si mainile foarte subtiri si lungi,nu pot face spagatul sau podul,dar sunt foarte flexibila.
Daca inca as putea sa ma apuc, as dorisa imi dati niste scoli de balet in Bucuresti.In special in zonele Pantelimon, Sectoarele 2 si 3.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă vezi baletul doar ca pe un hobby, adică să nu ajungi la performanţe sau alte astea, atunci e ok să mergi dacă găseşti un loc unde se practică.

| Azµre a răspuns:

Nu spune nu niciodată! Sunt șanse destul de mari să ajungi undeva!

| Vvistula a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu

| HouseHouse a răspuns:

Poti sa te apuci si de acum, dar sa pui foarte mult suflet, vointa si fericire:d.

Bafta!

| Koss a răspuns:

Daca iti place apuca-te este ok la 13 ani.

| Vidinaru_Andreea_1994 a răspuns:

Daca vrei, si ai vointa poti face orice! Deci incearca, nu ai nimic de pierdut, inca esti tanara! Vei avea mult de lucru, dar daca o faci din placere timpul parca va zbura. O zi faina.