| Pissicuta a întrebat:

Hey tpu.Imi doresc foarte mult de craciun o pisica persana dinaceea alba si grasa sau neagra dar nu stiu de unde pot cumpara una ajutati-ma va rog

4 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Uitefelise serioase de la noi din tara http://pisica.ro/canise-din-romania/ gasesti pe acolo si felisa ce creste persane. Doar asa iti iei un pisic de rasa(cu pedigree), daca te multumesti cu metisi gasesti pe mercador si alte site-uri fara numar.
Succes!

| PROTOTYPE a răspuns:

Sunt diferite site-uri pe net. Poti da un search

| MarianCristianChisC a răspuns:

Http://www.publi24.ro/anunturi/animale/pisici/persana/ uite de aici toate sunt in roni! funda?

| Syl3nTOne a răspuns:

Poti cauta de pe mercador.ro /okazii.ro/tocmai.ro