| Dede_4091 a întrebat:

Ce pisica v-ati cumpara? Alba, neagra sau portocalie? De ce va place acea culoare?

Răspuns Câştigător
| PrettyLittleLiarsBalonDeSapun a răspuns:

Eu mi-as cumpara o pisicuta alba :X:X:Xpt ca ar semana cu un bulgare de zapadahee hee(mai ales daca e si micuta), iar mie imi place albul in special pentru. ca semnifica puritatebig grin

15 răspunsuri:
| Raluca1724 a răspuns:

Mi-aş cumpăra o pisică albă, pentru că îmi place foarte mult albul la pisici. Albul este o culoare asociată cu mult gust, de aceea îmi place nespus de mult.

| Dede_1899 a răspuns:

Cele tercatelove struck care au dungi pentru ca par in acelasi timp si cele mai curate si cele mai stilate :X de obicei imi place sa fie tercata cu negru si grilove struck pentru ca negru simbolizeaza uneori salbaticiunea pisicii iar griul e stilat si are un aspect frumoshappy

| unknownn a răspuns:

Pai pisica mea e alba cu pete negre...asa e misto arata mai fain(Cel putin mie imi place)

| Alecsanndraa a răspuns:

ALBA clar!
neagra nu pentru ca unii oameni sunt superstitiosi si cine sti ce iti zic
portocalie nu pentru ca e o culoare urata (dar daca e o noanta mai deschisa poate frum )
alba clar ...si cu ochii albastrii sau verzi :X ahhh :X:X:X

| Dede_4091 explică:

Am caine! bichon maltez... portocaliu imi place si nu e o culoare urata...si alb e frumos! dar e prea mult de spalat! am avut pisica alba si venea de afara grilaughingdeci? intre portocaliu sau negru? nu imi pasa ce zic oamenii de pisicile negre(mie imi plac)

| Zuzulina_9287 a răspuns:

Portocalie ca e cu Basesculaughing
nu.alba pentru ca e mai gingasa

| Zuzulina_9287 a răspuns:

Dar eu ti-as sugera sa-ti ei un catel
de ex:bichon

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Alba.imi place pentru ca este culoarea favorita a unui cantaret care imi place mult:X

| oana_8373 a răspuns:

Cred ca albabig grin eventual cu niste pete negre.in nici un caz portocalie. e urata culoarea.si nici neagra(daca iti apare in fata instantaneu cred ca ramai statuie.)alba e mai frumoasa.in cazul in care e murdara, mai are o gazulitahee heeintelegi tu, un puricel il vezi. e mai bine alba:X

| Ramina a răspuns:

Am deja o pisica alba :-x Are 4 luni. Arata ca o jucarie de plus love struck e ff pufoasa si o arata si mai dragalasa decat este albul ala.
Chiar daca e o pisica mai mare albul ala o arata mai gingasa, o face mai micuta si mai adorabila.

| XenofX a răspuns:

Alba happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yo am una alba, Persana...imi place culoarea pentru. ca pare pura, frumoasa, gingasa, inofensivahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alba.Este frumoasa

| DaNNuTzz a răspuns:

Imi plac mult pisicile negre cu ochi albastri:X:X

| Daikenki94 a răspuns:

Nu mi-as cumpara, as adopta una...