| LaLooxD a întrebat:

Hey,TPU,mi-am luat o paleta de ping-pong joola champ si aceasta avea pe ambele fete o folie pe care am desprinso... Acum ambele parti sunt lipicioase si nu stiu cu ce solutie as putea sa o dau ca sa nu mai fie lipicioasa. Multumesc anticipat+fundahappy!

Răspuns Câştigător
| maryo238 a răspuns:

Nu ai pus la categoria potrivita intrebare, si sa nu mai fie lipicioasa da-i cu niste faina alba p ea si p urma freac-o bine, nu o sa mai fie. cred. big grin

| LaLooxD explică (pentru maryo238):

Nu am stiut la ce categorie sa o pun...Multumesc happy

4 răspunsuri:
| NoName23 a răspuns:

Baaai Trebuie sa fie lipiciosaaaaa! Ca sa prind efect mai mare. Daca o dai cu faina ca atunci chiar ai cumparat-o degeaba!

| NoName23 a răspuns:

Bai Trebuie sa fie lipiciosa! Ca sa prind efect mai mare. Daca o dai cu faina ca atunci chiar ai cumparat-o degeaba!

| LaLooxD explică (pentru NoName23):

Am frecat-o cu faina, si nu a mai fost lipicioasa cateva minute, dar apoi am observat ca tot lipicioasa este... Multumesc oricum de atentionare happy