| adrili10 a întrebat:

Hey TpU pentr cei care au pagina pe facebook.Am si eu o pagina cu un prieten si nu stim ce trebuie sa facem cand ne scrie BOOST PAGe.Care ma ajuta ofer FUNDA.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Promoveaza pagina! Asta iti cere!
a)Pune un widget cu pagina ta de facebook pe propriul site.
b)Invita prieteni utilizand butonul de invitatie.
c)Eticheteaza pagina ta.
d)Da Like si altor pagini.
e)Nu da paste doar link-urilor ci si pozelor.
f)Creaza un buletin informativ, carti de vizita sau postere.
g)Promoveaza pagina pe twitter.
...etc.

| patriiiii89 a răspuns:

Boost page inseamna pagina stimulata sau gen. dar cand va arata aceste lucruri? ma pricep foarte bine, am avut o groaza dar niciodata nu am patit asa..deci eu iti propun sa vezi de cate ori iti mai scrie si apoi daca pagina nu e mare sa o stergeti. Poate fi un hacker in ea si dupa ce o cresteti, v-o fura. Am patit-o. funda?

| adrili10 explică:

DA da imi apare sa aleg ceva pay card si de astea cu, carduri bancare.