| Roxin_Alex_1989 a întrebat:

pestii de acvariu pot murii daca ii tin intr-un borcan(mai de graba beta)ca trebuie sa imi adun bani ca sa imi cumpar un acvariu. funda

Răspuns Câştigător
| RocketQueen31 a răspuns:

Nu conteaza in ce vas ii tii atata timp cat au aer. trebuie sa le ei o pompa de aer (filtru) si sa le-o bagi in bazin. eu cand mi-am luat pesti (am avut pesti vreo 2 ani) mi-a zis la pet shop ca aerul e neaparat. nu mor dupa o ora-doua, dar mai bine sa nu stea fara mai mult de 2 zile (ok, asta depinde si de pesti). pana iti iei filtru poti sa sufli cu paiul in bazin rolling on the floor

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,daca e borcanu` mic...

| AlexBmxRider a răspuns:

Nu stiu daca pestii mor daca ii tii in acvariu dar cred ca nu are nimic adica ori de e in acvariu ori de e in borcan...Acum depinde si de dimensiunea pestelui. Succes.

| cacababa a răspuns:

Nu mor in borcan, dar daca vrei sa traiasca trebuie sa schimbi apa din borcan

| MikiiMikey a răspuns:

Depindee.daca ii tii mult pot murii. Fundita?puppy dog eyes:*