| TequilaAdam a întrebat:

Hey,TPU...Sunt unpic ingrijorata sad.
Am un peste Betta pe care l-am luat ieri.Cand ii dau de mancare(ii dau granule) el le ia in gura, apoi le scuipa.Le-am sfaramitat si face la fel.Acum vad ca toata mancarea lui s-a dus la fund deoarece nu a mancat-o.Este puiut si nu stiu ce sa facbig grine cate ori pe zi sa il hranesc?

6 răspunsuri:
| Sweety27 a răspuns:

Se joaca cu mancarea. Hihihihi happy

| AllyAlly2a a răspuns:

Poate nu ii e foame atunci. Da'i mancare de 2 ori pe zi si o va manca cand ii vine cheful.

| TequilaAdam explică:

Fac de*

| TequilaAdam explică:

Faza este ca i se duce mancarea la fund si am impresia ca ii este foame de fiecare data. sad

| RippyngDenis a răspuns:

De 2 ori/zi ajunge. Dimineata si Seara.
Si eu am aproximativ 20 de pestisori.

| AndraHriso a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi.Cand va avea chef pestele va manca hrana.
Pestele poti sa-l hranesti de 2 ori pe zi(ai grija sa nu-i dai prea multa mancare).
Funda?