| Karanocturna a întrebat:

Urmează să primesc un câine Husky(nu știu dacă băiat sau femelă). Ce nume aș putea să îi dau?

Răspuns Câştigător
| A1l3e0x7i9a a răspuns:

Uite câteva idei de nume: Yura
Greis
Akira
Balalaika
Elektra
Metalika
Maya
Natasha
Kaysy
Sasta
Pki
Ersa
Sashta
Mishca
Tasha
Sasha
Dasha
Abby
Snow
Rose
Roz
Honey
Hope
Sunny
Axy
Zoey
Zima
Yukon
Suka
Snowball
Smokey
Sheba
Shadow
Sabaka
Ravna
Okami
Nikita
Misty
Shazera
Makita
Keiko
Keesha
Jenna
Huskavahar
Baby
Alfy
Amistad
Astro
Babsy
Babushka
Ajax
Abaris
Ays
Akita
Aida
Abiner
Scuze, s-ar putea să fi repetat câteva. Oricum încearcă să îi alegi un nume cu 1-2 silabe (sau 3) să fie ușor de reținut pentru husky. Mult noroc și sper că te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Dragnea, evident big grin

| Raluca2007Ralu a răspuns:

Dacă e fetiță ai putea să îi pui numele Lucy, Bella, Negruța ( dacă e neagră ), iar dacă e băiat îl poți numi Pufi, Bobiță sau Negruț ( dacă e negru ), iar dacă nu îți plac exemplele mele, poți căuta pe internet.