| Deeutza2012 a întrebat:

Hey TPU.
Vreau sa-mi facd un blog dar nu stiu cum sa-l numesc.Vrea sa fie ceva mai interesant. Ceva ideei?
Funda

11 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Sternocleidomastoidianul - blog.
Este un muschi la gat. Poti sa-i pui numele asta, e lung si suna misto, dar poate nu are legatura cu ce faci tu.
Pune un nume in functie de ce faci tu, nu un nume "unic".
Asa lumea te gaseste mai repede.
Stiu asta din experienta in youtube, daca pui nume unice si stranii, oamenii te gasesc mai greu.
Pune un nume cat mai simplu si cautat, asa o sa ai vizitatoriwinking
Ce postezi tu insa pe forum, poate sa aiba un titlu unic si interesantwinking

| Konata a răspuns:

Buna!
-lumea vazuta de deutza
-curcubeu in alb si negru
-prizonier intre vis si relitate
-smile for you
-i LIKE life
-world seen by deeutzaa
-fara titlu
-stiu.ro
-caramela.ro
-milksake de vise
-pentru suflet
-despre nimic si nimicuri
-music on, world off
-pericol de Xplozie
-мιкυтѕaa` ∂єуυтѕa
-supradoza de vise
-vise colorate
-take me high
-chocoholica
-everithing will change
-i am the reason of your smile
-bomboana fara gust
-no chance for us
-blak and white
-song of my life
-LOL
-love is in the air
-deutza's backstage
. astea mi-au venit pe loc. Sunt potrivite pentru un blog random adica cu de toate. Depinde de continutul blogului. Succes! Sper ca te-am ajutat!

| Iulian03 a răspuns:

Cel mai tare blog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde despre ce vrei sa scrii pe blog. Nu prea stiu ce nume sa iti zic pentru blogul tau, de exemplu eu aveam un blog cu numele meu si scriam tot ce imi venea in minte.
Dar ca sa te ajut sa ai un blog de succes iti dau 3 sfaturi:
-numele sa fie cat mai scurt (sa nu fie de exemplu format din mai multe cuvinte lungi)
-sa fie usor de retinut (una e cand te intalnesti cu cineva si zici am dat de un blog, stai sa imi aduc aminte cum era numele si e alta cand zici direct numele pe care l-ai retinut usor)
-sa fie un nume atractiv ceva interesant dar ai grija ca dupe ce vei mai creste (nu iti stiu varsta ma gadesc ca undeva in jur de 16, scuze daca gresesc) poate nu iti va mai placea numele si dupa e mai greu sa ii obisnuiesti pe vizitatori cu un alt nume.
Sper ca te-am ajutat.

| Brotacelul a răspuns:

Asa cum deja s-a mentionat, depinde de ce subiect v-a avea blog-ul tau. Este foarte important ca acesta sa fie reflectat in titlu, te va ajuta pe parcurs.
Cel mai important, insa, e sa il faci din pasiune, altfel mai greu sa realizezi ceva frumos.
Eu personal recomand sa-l faci cu www.ucoz.ro... eu aici mi-am facut blogul si-mi place mult, mai ales ca au forum.ucoz.ro, unde am gasit tot timpul raspuns la intrebarile mele si multe materiale ajutatoare.
Mult succes!

| Alexandru98 a răspuns:

Detaliul zilei

sau

Informația zilei

Răspuns utilizator avertizat
| FantaZEW a răspuns:

BlogaritaVeverita!
MyLifeIsBlog
Blog4ever
DeeutzaBlog
BlogMania
RoBlog
BlogulZilei
BlogDeZahar
BlogAiurea
BlogRomanesc
A la Deea Blog
BlogDeiuta
DeeaBlogarita
BlogIsCool
MyFirstBlog
RezumatulZilei
AndreeaBlog

Scz daca nu iti plac sad am incercat sa te ajut puppy dog eyes

| uNNN1k0lL a răspuns:

Bună! Incearcă DeeaVloger, FunnyTimeVloger, FuNnYyVloger, MeForYouVloger. Trebuie să fi creativă!
Bye!

| y0n4tT0x1c a răspuns:

Despre viata, jocuri, telefoane, prieteni ceva interesant
funda.