| RoaRxDD a întrebat:

Hey >:" umm... Stiu sa dansez DnB., Tecktonik dar nu imi place c-walk.
Alte dansuri gen street stiti? >:" Cu exceptia hip hop-ului o. O

Răspuns Câştigător
| PsT_6707 a răspuns:

C-walk mi se pare cel mai interesant... DnB-u' e un fel de c-walk cu tzopaieli (miscarea gleznelor se aseamana foarte mult cu c-walk-ul), la tektonik iti trebuie imaginatie multahee hee daca intelegi ce zic. Oricum cam astea 3 sunt cele mai "street". P.S: mi se mai pare interesant si popping & locking... imi place mult