| Antrax a întrebat:

Cui ii place tecktonik?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Tecktonik este un nou stil de dans care provin de la Paris, Franţa, creat într-un club de noapte numit "Metropolis", de către doi francezi.Este bazează în principal pe un amestec de hip-hop şi stiluri de dans technolove struckImi place tecktonik este superlove struckpooop

6 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Uite un clip care nu stiti ce este tecktonik:x http://www.youtube.com/watch?v=gXhKbe0UFEU pooooooop:*

| iza4ever a răspuns:

Miebig grin e super big grin uitate pe youtube la lecktra si jey-jey cand fac un freestyle, e nebunie curata:X ar fi frumos sa fie si in Romania, dar deja pentru unii romani tecktonikul este tehnologie avansatalaughing

| buburuzzz a răspuns:

Mie! vrei sa-mi propui niste site_uri?

| mrproffesor a răspuns:

Ce e ala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tecktonik nu se bazeaza pe nici un hip-hop... mie imi place tecktonik, este un nou stil, o noua generatie

| Єℓy a răspuns:

Mie imi place dar in Romania nu prea se practica... in paris deja e cam expirat... abia astept sa apara si in Romania macar jumatate din lucrurile legate de teck din paris