| florinmarius_8347 a întrebat:

Imi place de o fata cu care dansez la dansuri si ia are prieten de 3 si nu stiu ce sa fac ca am impresia ca si ia ma place ca ma inteleg fff bine cu ea cand dansez rade cu mine si nah ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Liviu3478 a răspuns:

3zile, 3luni, 3 ani?

| superwoman a răspuns:

Pai ar fi bine sa discuti cu ea. Dar dupa cum imi dau seama nu ai o varsta la care sa stii sa iubesti, na, poate gresesc eu, discuta cu ea, zii ca o placi si ea va decide daca va ramane cu prietenul ei sau daca te va alege pe tine.