| cornel_9321 a întrebat:

Hey. va plac filmele de groaza hihi

Răspuns Câştigător
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Da, da, da,da, imi plac la nebunie! apropo, zi-mi si mie unul mai nou happy

Răspuns utilizator avertizat
20 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Nu... Imi placeau cand eram mai mic, dar nu mai gasesc nici un farmec in ele. Comediile nu mi-au placut niciodata, mi s-au parut penibile inca de la inceput (desigur, exista cateva exceptii).

Un film psihologic bun poate sa te ''rastoarne'' de 10 ori mai tare ca un film horror, din toate punctele de vedere. Problema e ca nu oricine intelege si apreciaza un film psihologic... Majoritatea sunt interesati de ''te iubesc, te doresc si vreau sa te calaresc'' sau de violenta si sange (nejustificate)...

Răspuns utilizator avertizat
| andreia1999 a răspuns:

Nu.sunt.urate.

Răspuns utilizator avertizat
| andreia1999 a răspuns (pentru cornel_9321):

Nu chiar...happy

Răspuns utilizator avertizat
| andreia1999 a răspuns (pentru cornel_9321):

Ce-cu mine?

Răspuns utilizator avertizat
| andreia1999 a răspuns (pentru cornel_9321):

Ce-ai cu mine?

Răspuns utilizator avertizat
| sweetdyana18 a răspuns:

Mie imi plac...Imi place scary movie pentru ca e si amuzant...Dar tie?

Răspuns utilizator avertizat
| n1na a răspuns:

Imi plac toate filmele bune. Daca e un film de groaza bun atunci e primul pe lista mea de vizionat.Aseara am fazut Doctor Sleep si pot spune ca a fost bun deoarece subiectul e diferit fata de filmele noi care apar si se repeta intruna.

Răspuns utilizator avertizat
| n1na a răspuns (pentru cornel_9321):

Mersi pentru tip! O sa incerc sa le vad si eutongue

Răspuns utilizator avertizat
| iceman12 a răspuns:

Imi plac foarte mult.filmul the amyttiville mi-o placut cel mai mult