| 13DoXy13 a întrebat:

Hey... voi ce HOBBY aveti?
cel mai interesant HOBBY primeste fundita!
pooooooop

Răspuns Câştigător
| SmarandaangelOAIIOO a răspuns:

Desenul, dansul, Handball, Patinaj, Mersul pe role, Mersul pe bicicleta! Fac mult sport!

28 răspunsuri:
| BoomBoomToxic a răspuns:

Eu danseez. dansez tot timpul o amestecatura intre hiphop, rap si break dance :d.cu totul ca n-am facut cursuri de dans nnici o data-n viata mea ma pricep

Răspuns utilizator avertizat
| parishiltonbia a răspuns:

Creez tinute, creez orice, fac haine, cant la pian, desenez, scriu carti, gasesc idei originale. Funda?

| parishiltonbia a răspuns:

A, si sa calatoresc prin toata Europa. Sa pictez aripile fluturilor si sa vorbesc cu animalele.

| sabilopod a răspuns:

Sa ma iau la intrecere cu broasca mea testoasa. dar mereu ma intrece...

| Lolly184 a răspuns:

Lupte corp la corp, stiu suna ciudat dar imi place
cititul
sa scriu, orice. poezi, povesti depinde in ce dispozitie sunt
sa`mi stresez parintii
sa ma cert cu tata, da.a devenit un hobby
sa colectionez pixuri si creione de toate felurile
colectionez ingerasi; bibelouri poze, orice cu ingerasi
colectionez ursuletzii la fel ca la ingerasi
imi stresez pisica
ma joc pe pc, ipod sau telefon
desenez
sa cumpar jucarii de plush.chiar daca nu mai am loc laughing
sa fiu "nebuna" da da stiu e un hobby si asta(pentru mine)
si nu in ultimul rand. enervez lumea(nu intr-un mod rau)

| KatJH a răspuns:

Abia astept sa vizualizez raspunsurile la aceasta intrebare;->

| CokoStar a răspuns:

Ascult muzică,citesc, mă uit la tv, calculatorul si ultimele noutăţi din Showbiz.

| camy417 a răspuns:

Sa scriu, sa citesc (asta nu stiu daca e un hobby dar...)sa enervez lumea

| Tequila a răspuns:

Desenul si muzica happy

| AnaBejenaru a răspuns:

Dance is my world!

| OnutzZa_2537 a răspuns:

Pai hobby`urile mele:::::
statul in picioarehappy
aruncatul cu privireahee hee
mha kert cu srmdevil
bratari:X
s.a.

| Pitycot_8635 a răspuns:

Desenull si handballul

| Catalina13_8929 a răspuns:

Colectionez timbre si creioane din diferite tari. uneori impletesc brataribig grin

| pufosheniesiatat a răspuns:

Dnb,desen si cantat love struck

| Vivi_4677 a răspuns:

Shoppyng:X

| CrazyTeenager a răspuns:

Sa incerc lucruri noi.

| MissJupiter a răspuns:

Patinaj,cantat, chitara, clape, mers pe role si un hobby ceva mai ciudat...

| Rebelicious a răspuns:

Colectii de servetele,de poze,de chestii la care tii mult! Patinajul,handbalul,baschetul,pictatul,desenatul,dansul,cantatul,la dans o combinatie intre hip hop si pop si rock ceva cool,mersul pe role,pe bicicleta, chiar colectionez timbre si creioane cu super forme si duritate, chiar creioane cu mina sclipicioasa cu stelutewinkingwinking happy si shoppingul in special si uneori chiar mai scriu texte poezii sau diverse povesti big grin fundita pls dulce ca o savarina big grin

| simplu_2372 a răspuns:

Ceva "obisnuit" sa stau de unul singur prin padure si sa colectionez diverse gunoaie aruncate de tembeli! pentru sanatatea noastra!

http://www.youtube.com/watch?v=w0Y1QT3DUbQ
http://secretul-afacerilor-pe-internet.blogspot.com/

| Deutssa_4531 a răspuns:

Sa musc! ciudat dar iomi place

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Listen to Heavy Metal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crosetatul, invatat la un instrument, rugby, tenis

| Valentin333 a răspuns:

Mie imi plac sporturile extreme fac parckour si ma dau cu bicicleta si scheibordul

| ionut_8527 a răspuns:

Statul la TV cel mai bun hobby

| deeup a răspuns:

Eu colectionez servetele e super pentru ca atunci cand margi la nunti petreceri iei servetele faine eu am de paste de craciun de mai multe dar na sper ca te-am ajutat

| Lauric a răspuns:

Hobby-ul meu este tenisul de camp. Fac antrenament de 2 ani si am 2 cupe si o medalie toate de locul unu si acum in 15 iunie am concurs la Hunedoara deci uratim bafta si chiar is curioasa care ii hobby-ul tau? a meu asta ii si apropo fundita?

| Lauric a răspuns:

Colectiunez servetele vechi de 100 de ani