| bogdang a întrebat:

Ce hobby-uri aveti si ce v-a determinat sa va apucati de ele?

Funda pentru un raspuns original si interesant!

Răspuns Câştigător
| uncontdestuldenasol a răspuns:

1.Desenul! Imi place sa desenez de cand eram mica.Nu stiu ce m-a motivat, asa am simtit.Cum am invatat? Am adunat experienta cu timpul.Nu in sensul ca stiu toate denumirile pompoase din arta si la ce se refera ele.Nu.Inclinatia mea spre desen+cateva notiuni elementare[cate un ochi aruncat pe internettongue]=eu, iar eu+un creion[mda, nu stiu nici notiunile acelea cu b, hb, etclaughing]=modul meu de relaxare.Nu vreau sa fac o meserie din asta, deloc...happy
2.Muzica: Imi place sa ascult muzica.Foarte mult.Asa am ajuns sa iubesc sa canthappy, fac asta oriunde apuc. Zic eu, am o voce frumoasa, dar imi doresc sa cant si la un instrument.Mai intai m-am gandit la pian, apoi chitara, apoi pian, apoi din nou chitara si la chitara am ramas.Pasul final e sa imi iau unalaughingCat de curand sperhappy

La tine cum e?big grin

5 răspunsuri:
| iulyspy a răspuns:

Eu in timpul liber: pictez (pentru ca ma pasioneaza si pot sa-mi transpun sentimentele in culoare), dansez(pentru ca uit de tot si doar ma misc pe ritmul muzicii), joc teatru (cand am ocazia cu prietenii, pentru ca ne place f mult si pentru ca e o parte din noi) si citesc (desi rareori am timp fiind ocupata, pentru a invata ceva sau pur si simplu pentru a calatorii si a porni intr-o aventura cot la cot cu personajele). Nu m-a determinat ceva, m-am apucat de ele pentru ca sunt o parte din mine:d...

| Insurgent a răspuns:

Pooi cantatul la chitara si la voce...pentru ca...hmm e ceva ce vroiam de cand eram f mica laughing, as putea spune ca e un vis si am inceput sa muncesc pentru al indepliniiwinking
sh mai am un hobby... Dansul dnb, pai m-am apucat de el pentru ca am vazut ca multi adolescenti au inceput sa'l faca sh mi s-a parut interesantwinking

| dragos_4725 a răspuns:

Hobby-ul meu este sa fac tenis pentru ca imi place si sa ajung sa am meciuri.Pentru mine este foarte placut, o experienta in viata ff placuta pentru mine plus ca ma ajuta sa ma mentin in forma si sa am un corp de invidiatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie imi place sa cant la chitara... pur si simplu ma relaxez cand vin acasa si incep sa cant melodiile pref! e ca un fel de "relax... take it easy!" si nu vreau sa fac o meserie din asta! dar totusi imi place nespus! ne mai auzim

| mishu112 a răspuns:

Fac imagini in photoshop personalizate 3d ori peisaje.big grin Funda