| AleeeM a întrebat:

Hey! Vreau sa-mi cumpar peste 2 luni un huski siberian dar am auzit ca nu-l pot scoate vara afara ca se imbolnavestestraight face. Asta m-ar face sa imi cumpar alt caine pentru ca eu vara sunt mereu afara si normal ca el ar sta cu mine... E adevarat?

3 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Nu, nu este adevarat.

Răspuns utilizator avertizat
| EUSIATIT a răspuns:

Sincer nu am auzit asa ceva. cum sa nu l scoti afara? de ce? cauta pe net si sigur gasesti multe inf despre ciini. dar sigur nu e asa [o sa ma uit si eu ] dar intreaba un veterinar sau la pet shop. au destule inf despre asta