| andreea2819 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un caine dar nu stiu ce rasa; imi plac ciobanestii germani si cainii huski siberieni... ce alte rase imi recomandati? funda la cel care imi place cel mai mult +vot

Răspuns Câştigător
| LaughOutLoud a răspuns:

Pai iti recomand ciobanesti germani pentru ca nu ai asa mari probleme cu blana cand e vara si pentru ca pot fi si caini de paza si de companie.si cel mai des se ataseaza tare de copii. Puteti fi cei mai buni prieteni daca stii cum sa te porti cu el

6 răspunsuri:
| LetyPayne a răspuns:

Eu iti recomand un Ciobanesc de Berna.

| BrownyBrown55 a răspuns:

Spitz japonez...e superb

| usdhudshcdushuds a răspuns:

Saint bernard,Golden retriever,siberian husky,bulldog englez,boston terrier,samoyed, boxer, setter englez.

| Cineva231 a răspuns:

Eu iti zic sa iti iei huski pentru. ca sunt foarte frumosi cu ochii aia ai lor albastrii si frumosi

| albertosme98 a răspuns:

Io izc sa-ti iei un rottweilerwinking e si frumos, e de paza, e un foarte bun baby sitter adica se intelege bine cu copiiwinkinge un caine minunat

| Schizofrenicul a răspuns:

Saint Bernard, sau Golden Retriever. Sunt foarte destepti si jucausi, te alegi cu un prieten loial.